BABSKI BAZAR


WARSZTATY MANUALNE

***

ŚRODY

GODZ. 17.00-18:00

***

Prowadzenie:
Agnieszka Korfanty


KOSZT: 70 ZŁ / MIESIĄC

ZAPISY – tel. 81 743 48 29

zajecia@dklsm.pl

Babski BAZAR to twórcze warsztaty manualne rozwijające pasję do rękodzieła. Podczas warsztatów uczestniczki otrzymają fachową pomoc i merytoryczne wsparcie. Odkryją w sobie artystyczne talenty i możliwości twórczej ekspresji. Poznają techniki rękodzielnicze wykorzystując często nieoczywiste materiały.

Zapraszamy do kreatywnego spędzania czasu, chwili dla siebie, do tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów, które mogą stać się wyjątkowymi dziełami w myśl zasady DIY. Każde rękodzieło autorki zabierają do domu, a pod koniec sezonu mogą zaprezentować na Babskim BAZARZE give&take.

Agnieszka Korfanty plastyk, ilustrator, instruktor terapii zajęciowej. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk plastycznych w Lublinie. Ukończyła kierunek Praca socjalna o specjalności terapia zajęciowa na WSNS z siedzibą w Lublinie. Finalistka konkursu „Przemiany” zorganizowanego przez POLKOMTEL S.A. w związku z wystawą dzieł Pablo Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie w 2002 roku.

Laureatka w amerykańskim plebiscycie Pinnacle Book Achievement na najlepsze ilustracje w kategorii książki dziecięcej do publikacji „Mama won`t You play with me” autorstwa Meg Walsh z 2010 roku.

Zajmuje się ilustrowaniem książek, materiałów dydaktycznych oraz opracowań plastycznych dla kluczowych instytucji kulturalnych, edukacyjnych oraz zajmujących się problematyką społeczno-ekologiczną