Konkurs organizowany jest w ramach VI edycji projektu „Lubelskie Święto Morza i Bystrzycy 2023”.

Prace (sfotografowane lub zeskanowane) należy przesyłać wraz z załącznikami w formacie .jpg lub .pdf do soboty 15 kwietnia br. na adres mailowy Domu Kultury LSM w Lublinie:  info@dklsm.pl. Po tym terminie prace trafią do oceny przez Jury powołane przez Organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w czwartek 4 maja 2023 roku podczas wernisażu „wodnej” wystawy w Domu Żołnierza przy ul. Żwirki i Wigury w Lublinie.

W załączeniu pliki:
1) 2023 – konkurs plast. Bystrzyca i Zalew; regulamin w formacie .pdf

2) 2023 – konkurs plast. Bystrzyca i Zalew; załączniki – PDF

3) 2023 – konkurs plast. Bystrzyca i Zalew; załączniki – DOC (do edycji)

__________________________________________________________________________

Z przyjemnością informujmy, że uczestniczka Warsztatów Plastycznych Domu Kultury LSM w Lublinie – Natalia Zezula (klasa II) – jest laureatką (III miejsce w kategorii klas I-IV) konkursu plastycznego „Lublin ma swoje „morze”, ale nie ma mariny. Jak ją sobie wyobrażasz nad Zalewem Zemborzyckim?” organizowanego przez Stowarzyszenie „Na Fali” w ramach VI edycji projektu „Lubelskie Święto Morza i Bystrzycy 2023”.

Finał konkursu dla dzieci połączony będzie z wernisażem „wodnego” malarstwa artystów lubelskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych: „Rzeki Lubelszczyzną malowane” oraz „Lublin maluje polskie morze”.

Serdecznie zapraszamy.

Miejsce: Galeria Domu Żołnierza (I piętro), Lublin, ul. Żwirki i Wigury 6

Termin:  czwartek 4 maja 2023 r. o godz. 18.00