KURS MAKRAMY

Zapraszamy na 9-godzinny kurs makramy, podczas którego krok po kroku nauczymy Cię podstawowych splotów i ozdobników oraz pokażemy jak można je na różne sposoby modyfikować i ze sobą łączyć, by wykonać makramę widoczną na plakacie, w wybranym przez siebie kolorze. Samodzielnie wykonaną makramę zabierasz z sobą. Dodatkowo dostajesz certyfikat o ukończeniu kursu.

Instruktorem kursu jest założycielką marki Home Edition – Marta Wolińska, pasjonatka rękodzieła, która po wielu latach pracy w administracji publicznej postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami. W sznurkach „utonęła” ponad 2 lata temu, kiedy to chciała po prostu zrobić jedną makramę na własne potrzeby. Po dziś dzień jej jednak nie posiada, bo każda wykonana przez nią makrama zaraz znajduje nowego właściciela😊 Taki był początek…a dzisiaj jest to jej sposób na życie i jak mówi- najcudowniejsza praca na świecie, która umożliwia jej oderwanie się od spraw codziennych, ale też daje czas na wyciszenie i głębsze przemyślenia. Taka swoista „sznuroterapia”.

Termin kursu: 07.06. (piątek), 10.06. (poniedziałek), 16.06. (piątek) w godzinach 16-19

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Maksymalnie na 2 tygodnie przed pierwszym terminem zajęć, tj. 27 maja uczestnik zobowiązuje się do:

· Uiszczenia opłaty za zajęcia w wysokości 250 zł, dane do przelewu: 

o numer konta: 22 1020 3176 0000 5302 0289 7445 (PKO BP), odbiorca: Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa – DK

o z dopiskiem: kurs makramy, imię i nazwisko uczestnika

· Wyboru koloru sznurka do makramy ze strony: https://crochet.com.pl/kategoria-produktu/sznurki/sznurek-bawelniany-5mm/ oraz wysłania wybranego koloru do instruktora na adres home.editionPL@gmail.com (link do konkretnego sznurka lub nazwa koloru).

2. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu kursu, po uprzednim uzgodnieniu nowego terminu z Uczestnikami.

3. Warunkiem otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu na poziomie podstawowym jest uczestnictwo we wszystkich 3 spotkaniach przewidzianych w ramach danego kursu.

Więcej informacji u Instruktora: Marta Wolińska 664-184-304 (Home Edition)