WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY

***

DOROŚLI

ŚRODY
GODZ. 18.15 – 19:15

***

Prowadzenie:

Ewa Kamieniak

Koszt: 120 zł / miesiąc

ZAPISY – tel. 81 743 48 29

zajecia@dklsm.pl

Prowadząca:

Ewa Kamieniak — z wykształcenia pedagożka i arteterapeutka, z zamiłowania twórczyni rękodzieła. Miłośniczka sztuki zaplatania makram oraz wszelkich form artystycznej ekspresji, które pozwalają rozbudzić wewnętrzny potencjał zarówno w dużych, jak i małych ludziach. Wyplata makramy, maluje, scrapuje, tańczy, tworzy biżuterię z naturalnych kamieni i minerałów. Jest animatorką i organizatorką warsztatów dla dzieci i młodzieży. Prowadzi również twórcze spotkania dla kobiet, na których uczestniczki rozwijają swoje artystyczne pasje. Prywatnie szczęśliwa mama trójki urwisów i miłośniczka hiszpańskich komedii.

Prowadzi własną pracownię artystyczną „Niebieska Arabeska”, gdzie dzieli się swoją pasją z innymi, pokazując, że w każdym w nas drzemie prawdziwy artysta 🙂

MAKRAMA

To fascynująca sztuka artystycznego wiązania sznurka bez użycia narzędzi. Jedynie przy pomocy własnych dłoni, odpowiedniemu połączeniu splotów i własnej kreatywności uczymy się tworzyć piękne dekoracje, ozdoby na ścianę, lampiony, zakładki do książek, makatki, łapacze snów, bransoletki i wiele, wiele innych.

Na każdych zajęciach tworzymy makramowe cuda. Stopniowo podnosząc poziom wtajemniczenia w supełkowy świat 

Makrama daje nieograniczone możliwości i sprawia, że świat nabiera rumieńców, bo radość z własnoręcznie wykonanego przedmiotu jest ogromna. Poczucie satysfakcji pozytywnie wzmacnia i motywuje do dalszych twórczych działań.

Zajęcia kreatywne rozwijają wyobraźnię oraz doskonale wpływają na ćwiczenie zręczności i zdolności manualnych. rozwijają koncentrację, relaksują i uczą cierpliwości.

Na warsztatach makramy:

  •  rozwijamy swoje twórcze zdolności
  •  wzmacniamy poczucie własnej wartości
  •  doświadczamy satysfakcji z pracy twórczej
  •  w kameralnej grupie mamy okazję do nawiązania nowych, dobrych relacji
  •  spędzamy fajny czas w przyjaznym miejscu

Cena 120 zł/ miesiąc, obejmuje cztery cotygodniowe spotkania warsztatowe.

W ramach opłaty miesięcznej uczestnicy otrzymują:

  • wszystkie potrzebne materiały warsztatowe (kolorowe naturalne sznurki, kijki, kółka, obręcze, koraliki, piórka i inne dodatki)
  • indywidualny zestaw pomocniczy ze splotami
  • naukę makramowych węzłów
  • indywidualne stanowisko pracy
  • bardzo wygodną i przytulną salę 

Wszystkie wykonane podczas zajęć prace stają się własnością uczestników.