WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY

***

DOROŚLI

ŚRODY
GODZ. 18.00 – 20:00

***

Prowadzenie:

Marta Wolińska

Koszt: 120 zł / miesiąc

ZAPISY – tel. 81 743 48 29

zajecia@dklsm.pl

Na naszych warsztatach nauczysz się całej techniki makramy od podstaw. Zaczniemy od podstawowych 2 węzłów, których perfekcyjne opanowanie jest kluczem do sukcesu i warunkiem koniecznym, by przejść z nauką do dalszych etapów.

Potem nauczymy się podstawowych splotów i ozdobników, zobaczysz jak można je na różne sposoby modyfikować i ze sobą łączyć. Po pierwszym miesiącu zajęć będziesz już w stanie wykonać swoją pierwszą makramę i pochwalić się bliskim swoimi nowymi umiejętnościami😊

Na naszych zajęciach nauczysz się również wielu patentów, których nie znajdziesz w bezpłatnych internetowych tutorialach, a które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą twoją pracę ze sznurkiem. Z biegiem czasu zaczniesz rozumieć na czym polega wyplatanie makramy i będziesz w stanie wykonywać już samodzielne projekty.

Finałem warsztatów będzie samodzielne stworzenie dużej makramy na 70-centymetrowej naturalnej gałęzi, z wykorzystaniem ulubionych splotów i połączeń. Ma to być całkowicie samodzielna praca własna, by każda z uczestniczek warsztatów mogła puścić wodze wyobraźni i stworzyć własny niepowtarzalny projekt makramy😊!