WARSZTATY PLASTYCZNE
DLA DZIECI

***

Grupa 6 – 7 lat – poniedziałki 16.00 – 17.15

Grupa 8 – 12 lat – wtorki 16.00 – 17.30

Oferta skierowana jest do tych, którzy chcą doskonalić swoje zdolności plastyczne i podejmować nowe wyzwania artystyczne. Bogaty program zajęć, obejmujący różne techniki plastyczne doskonale wpływa na wielozmysłowy rozwój osobowy dziecka.

Zajęcia plastyczne mają na celu rozbudzenie artystycznych możliwości i wykorzystanie twórczego potencjału ich uczestników. Stwarzają możliwość realizacji własnych pomysłów oraz odkrywania sposobów wyrażania własnej twórczej ekspresji, poprzez tworzenie form przestrzennych, prac plastycznych, projektowania itp. Zachęcają do poszukiwania, odkrywania i korzystania z różnorodnych materiałów nie zawsze o charakterze plastycznym.

W naszej pracowni uczestnicy rozwijają swoje zdolności manualne oraz wrażliwość. Najmłodsi mają w tworzeniu pełną swobodę oraz stawiają pierwsze kroki, poznając różne narzędzia plastyczne, takie jak: węgiel, pastele, tusze, farby itp. W trakcie zajęć uczą się obserwacji i sposobów odtwarzania rzeczywistości na płaszczyźnie. Ponadto skupiają się na nauce korzystania i stosowania środków artystycznego wyrazu takich jak: perspektywa, światłocień, faktura, kontrast, plama.

Prowadzenie: Monika Sierzpowska

Koszt: 80 zł / miesiąc

ZAPISY – tel. 81 743 48 29

zajecia@dklsm.pl