Zapraszamy do zapisów na świąteczne warsztaty plastyczno-animacyjne.

Do wyboru przygotowaliśmy ich cztery rodzaje:

MAGICZNY CZAS ŚWIĄT

W części plastycznej warsztatów uczestnicy wykonają świąteczne lampiony z wykorzystaniem barwionej soli. Część animacyjną w świątecznym klimacie poprowadzi na scenie Domu Kultury LSM wesoły Krasnal.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

W czasie warsztatów uczestnicy przeniosą się w świat świątecznych opowieści. Zainspirowani ich treścią wykonają w styropianie matrycę oraz kolorowe odbitki, które posłużą jako świąteczne pocztówki. W czasie warsztatów animacyjnych uczestnicy, pod kierunkiem instruktora będą rozwijać swoje umiejętności recytatorskie, poznając sposoby wyrażania na scenie różnych treści i emocji ruchem, gestem, mimiką i słowem.

ŚWIĄTECZNE PUDEŁECZKO

Warsztaty animacyjno-plastyczne. Na warsztatach plastycznych mali twórcy wykonają ozdobne świąteczne pudełeczko. Wykorzystać je będzie można tradycyjnie – jako kartkę z życzeniami lub bardziej współcześnie – jako świąteczną dekorację. W trakcie warsztatów animacyjnych krasnal z Domu Kultury LSM zaprosi uczestników do świata świątecznych animacji.

ŚWIĄTECZNE ZAWIESZKI

Podczas warsztatu będziemy tworzyć ozdoby świąteczne, wykorzystujące do tego technikę makramy. Powstaną m. in. Mikołajowe czapeczki. Równolegle będą odbywać się warsztaty animacyjne prowadzone na scenie DK LSM przez wesołego Krasnala.

KOSZT WARSZTATÓW: 10 zł od dziecka

CZAS TRWANIA: 1,5 godziny

ZACHĘCAMY DO REZERWOWANIA TERMINÓW (ilość miejsc ograniczona)

Na proponowane przez DK LSM warsztaty świąteczne grupę należy umawiać indywidualnie.

Dostępne dni spotkań:

  • 5 grudnia (poniedziałek) brak miejsc
  • 7 grudnia (środa) brak miejsc
  • 8 grudnia (czwartek) brak miejsc
  • 9 grudnia (piątek) brak miejsc

GODZINY DO USTALENIA.

 tel. 81 743 48 29

tel. 516 484 957

info@dklsm.pl