Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, ul. Grodzka 11, www.mdk.lublin.pl

Współorganizator: Dom Kultury LSM, ul. Konrada Wallenroda 4a,

zapraszają na:

KONCERT CHARYTATYWNY dla MARCELKA

4 listopada 2022 r. – godz. 18:00, Dom Kultury LSM, Lublin, ul. K. Wallenroda 4a


W programie:

  • mini recital NATALII WILK z towarzyszeniem TOMASZA MOMOTA
  • występy zespołów tanecznych i muzycznych MDK „Pod Akacją” w Lublinie
  • licytacja prac plastycznych profesjonalnych artystów plastyków
  • licytacja prac plastycznych przygotowanych przez uczestników zajęć w MDK „Pod Akacją”

ponadto:

  • loteria fantowa – każdy los wygrywa!
  • kiermasz plastyczny
  • kiermasz kulinarny
  • partyjka szachowa

POMÓŻMY MARCELKOWI SPRAWNIE CHODZIĆ!

Całkowity dochód z Koncertu będzie przeznaczony na leczenie Marcelka, podopiecznego Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, 77-400 Złotów, Stawnica 33a, www.fundacja-sloneczko.pl


(ze stron internetowych zbiórki:)

Marcelek jest bystrym i uśmiechniętym pięcioletnim chłopcem. Niestety od urodzenia zmaga się z niedosłuchem, a także koślawością stóp i kolan. Jest to uwarunkowana choroba genetyczna – dysplazja wielonasadowa.

Pierwsze miesiące po narodzinach synka były trudne. Myśl, że już zawsze będzie walczył o sprawność i samodzielność była straszna.

Natychmiast zaczęliśmy intensywna rehabilitację. Jednak mimo ciężkiej pracy koślawość narastała. Konieczne były dwie operacje, w których pokładaliśmy ogromne nadzieję, niestety nie przyniosły żadnego efektu poza bólem i cierpieniem.

Byliśmy załamani, niestety los nas nie oszczędzał… W październiku ubiegłego roku zmarł mój mąż – tata Marcelka. Nagle zostałam sama z dziećmi. Byłam przerażona, wiedziałam jednak, że muszę walczyć.

Po wielu miesiącach poszukiwań szansy, na lepsze życie dla mojego synka, pojawiła się nadzieja. Udało mi się skontaktować z Doktorem Paleyem – światowej sławy ortopedą. Na wizycie zdecydował, że podejmie się operacji obu kolan i stawów skokowych Marcelka.

Mój synek ma szansę na normalne życie!

Niestety koszt zabiegu to 145.900 tys zł. Kwota ta znacznie przekracza moje możliwości finansowe. Wiem, że nie jestem w stanie sama jej uzbierać. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do Was o pomoc…

Dziękuję za każdą wpłatę!

Justyna, mama Marcelka

Marcelek jest bystrym i uśmiechniętym pięcioletnim chłopcem. Niestety od urodzenia zmaga się z niedosłuchem, a także koslawoscia kolan i stóp, która jest uwarunkowana choroba genetyczna- dysplazja wielonasadowa.

Przeszedł dwie operacje, które nie przyniosły żadnego efektu.

Potrzebuje prywatnej operacji w Europejskim Instytucie Palleya. Planowana operacja obejmuje kolana i stawy skokowe.

Koszt operacji to ok 140tysiecy złotych. Kwota ta zdecydowanie przekracza możliwości finansowe samotnej matki. W wyniku choroby nowotworowej w ubiegłym roku zmarł tata Marcelka…

Wiem, że sama nigdy nie uzbieram takiej kwoty. Dotychczasowe leczenie synka, specjalistyczny sprzęt, wizyty u specjalistów, rehabilitacja- to wszystko już dawno wyczerpało nasze oszczędności. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie…

To straszne, kiedy nie możesz pomóc własnemu dziecku, bo na przeszkodzie stoją pieniądze.

Justyna, mama